Çok Kilo Almaya Basladık Ne Yapabilirim

Neslihan_14

Merhaba kedim engelli n&d dusuk tahıllı balıklı mama kullaniyoruz ama kilo yaptı ve daha cok alacak diye endişeleniyorum artık bunların hangisini kullanmaliyım yeşil olanımı sadece tahıl görselli olanimi

6 CEVAP

Sselin1

Gorseldeki mamalarin ikisi de ayni. Ama yag orani daha düşük bir mamaya gecseniz daha iyi olur n&d nin kisir mamasini kullanin dicem ama tavuklu mama sevmiyor mu kedileriniz.

Maması sürekli önünde durmasın ölçülü verin.

Gozdetemizel

Orijen fit&trimin oranlarini biraz incelemistim kisirlastirdikltan sonra cok yemeye baslayinca.suan kullandigim mamaya gore daha makul degerlerdi.suan sicaklardan olsa gerek cok az yiyor.yemeye devam etseydi degistirecektim.nd konusunda bilgim yok ancak orijen fit&trim e bi bakin isterseniz

Neslihan_14

Malesef tavuklu sevmiyorlar evet surekli mama kabi dolu önunde duruyordu ölçülü vermeyi deneyeyim yoksa kızım için sıkıntilı olacak gibi :(

Shokimurti

Ölçülü verin kediler çok acıkan canlılar değil zaten. yemek yemeden çok rahat gezip takılabilirler. Öğünü azaltıp günde iki kez verin sabah akşam. Yine isterlerse vermeyin onlara kötülük etmiş olursunuz böyle düşünün kararlı olun. Oyun oynatıp hareketlendirseniz iyi olur.

Neslihan_14

Peki inceleyecegim tskler