Reflex Mama

Dondurmacik

Uzun araştırmalarım sonucunda almaya karar kıldığım bu mama sizce iyi mi

3 CEVAP

Sselin1

Bütceniz buna yetiyrosa idare kötünün iyisi bir mama. Ama kediniz sever mi denemeden pek bilinmiyor kediden kediye degisiyor kucuk bir paket alip deneyebilirsiniz. Ama eger bütcemi biraz zorlayabilirim derseniz matisse mamayi tavsiye ederim 10 kiloluk paketini alirsaniz kilosu 25 liraya geliyor. Kaliteli bir mama.

Gamzessven

matisse ya da golosiye de bakın. Pahalı geliyorsa reflex uygun bir seçenek ama alabilirseniz diğerleri daha sağlıklı olur kediniz için

Dondurmacik

Kedim yer mi