Çöpten Bebek Köpek Bulduk

KomurveMia

Arkadaşlar çöpte bbek köpek bulduk kutudaydı iki tane. Ben bunlara nasıl bakıcam. Yavru kedi baktım biberonla ama yavru köpek hiç bakmadım. Biberon evde var. Ne içireyim buna süt tozu alamam maddi imkanım yok. Onunda dışında onerebileceğiniz evde hazırlanacak bi karışık falan var mı? Veya bebek maması olur mu ?

7 CEVAP

Gamzessven

Belediye veterinerlerinden gidip alsanız bedava sokak hayvanı besliycem diye. Vermezler mi acaba

KomurveMia

Süt tozu neden alamam çünkü veterineri aradım 60 tl dedi. Ben öğrenciyim. İşte çalışmıyorum. İmkanım yok. Annem babamdan isteyemem çünkü daha yeni iki kediyi ameliyat ettirdik ve 15 kg mama aldık. Anneme babam bu ay çok yüklendim onları zorda bırakmak istemiyorum :((

Instagramda voddiri hesabına bakın orda boyle bebek kopek vardı kefir içiriyordu veteriner hatta kendisi

Sselin1

Sindirim sorunu yasamasin diye Laktozsuz süt verebilirsiniz laktoz kediler gibi kopekler icin de zararli. Ben de Yavru kedi cok buyuttim ama kopekler hakkinda tecrubem yok malesef. Ama eger süt tozu alabilirseniz internette fiyatlar daha uygun yari fiyatina eger para bulabilirseniz biopet aktive markasini tavsiye ederim. Bebek mamasinin da icinde de laktoz var. Eger alacaksaniz onunda laktozsuz olanini almalisiniz tabi bebek mamalarida ucuz degil.

Anonymus552223

Ne oldu kopekler duruyor mu?

BalliBadem

laktozsuz ılık süt olabilir bence

guineapigela

Kac aylik