Pro Plan Junior Mama

hayvansever_

Tavuklu ve Pirinçli Yavru Kedi Maması hakkında ki görüşleriniz nedir acaba yeni bir kedi sahipleniyorum yavru sizce alabileceğim bir mama mı? Yada ne tavsiye edersiniz ilk başta acana almayı düşünüyordum ama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bunada baktım ama pek emin olamadım.

2 CEVAP

Gamzessven

Acanadan vazgeçmeyin bence. Arkadaşınız yanılmış bu konuda. Paranızın karşılığını alamazsınız proplanda. Acana dışında orijen ve nd yi düşünebilirsiniz ama hills royal canin ve proplandan uzak durun

minnoskoss_123

Acana iyi Proplan kötü içerik bakımından.