Balıklı Kedi Maması

Ilaydaaulus

kedim sürekli ishal balıklı mama kullanıyorum acaba balıklı kedi maması kedilerde ishal yapar mı

10 CEVAP

Sselin1

Baliklı mamalar sindirmi hassas kedileri ishal yapabiliyor özellikle yavru kedileri oyüzden yavru mamalari genelde tavuk etlidir. Hangi markayi kullaniyorsunuz suan kediniz kac aylik

darknight53

Maman büyük ihtimal kedine yaramadığından sadece et türü değilde diğer içeriklerin toplamı daha fazla önem kazanıyor . Bol bol kefir ve yoğurt verebilirsin bir müddet sonra düzelir şahsi fikrim . Tabiki bu yorumum içeriği düzgün orta veya iyi halli bir mama için geçerli . Eğer kediyi zorlamak istemiyorsan kullanıcı görüşleri iyi olan başka bir markanın mamasıyla değiştirebilirsin .

Rana45

Bende değişiklik olsun diye balık etli yaş mama aldım. İshal yaptı. Kuru mama ile karıştırdım ama değişmedi bende yaş mamada balık vermiyorum artık

Gamzessven

Mama değişimini karıştırarak yapmadıysanız ondan ishal olmuş olabilir.

Ilaydaaulus

Karıştırarak verdim ama ishali geçmedi

Sselin1

Evet ishal yapar. Balikli olarak kuru mama mi yoksa yas mamayi mi soruyorsunuz

Ilaydaaulus

@Sselin1 kuru mama

Ilaydaaulus

Kedim bir yaşında hills balıklı almıştım ishali hiç geçmedi ondan sonra nd kuzulu aldım geçti .kedim kısır o yüzden kısırlaştırılmış mama arıyorum fakat kısır mamalarda sadece balıklı ve tavuklu var tavuklu da tüylerini çok döküyor

Sselin1

Kediniz kilolu degilse kısır kedi maması kullanmaniza gerek yok mineral degerleri dengeli olmasi yeterli ben kisir kedi mamasi kullanmyorum kedilerimde kilo artisi yok sizin de kediniz tekir hareketsiz bir kedi degildir. N&d düşük tahilli kuzulu verebilirsiniz. Yas mama olarak schesir sigir etli ve balikli mamasini deneyin isterseniz kirmizi renkli olan yarisi balik yarisi sigir ishal yapmaz dengeler belki.

Ilaydaaulus

Çok teşekkür ederim