Acana Pasifica Mama

Feyzaaa555

Merhaba arkadaslar acana pasifica mama üzerinde tüm yaş ve ırk lar için yazıyor acaba hamile ve emziren kedilerde kullanılabiliyormu

9 CEVAP

limis

Kullanabilirsiniz. Balıklı olmasa daha iyi olur ama yazın balıklı mama ağır olur.

Gamzessven

Sürekli balıklı vermek tüy dökümünü azaltmaz bence :( çeşitlendirin yaş maması balıklıysa kuru mamanın da balıklı olmasına gerek yok gibi. Sarımsaklı çiğneme tabletleri de tüy dökümünü azaltıyor denemek isterseniz. Bir de vetoskin öneriliyordu burada.

Gamzessven

Nd kittenın tüy dökümü yaptığını ilk kez sizden duyuyorum. Ben de nd kullanıyorum ve tüy dökümünün mamadan kaynaklandığını düşünmüyorum. Zaten o kadar proteinli ve tahılsız bir mamanın tüy döktürmesi biraz tuhaf. Ama acana da iyi bir marka deneyebilirsiniz tabiki

Sselin1

Acananin wild prairie veya grasslands cesitlerini tavsiye ederim icerikleri daha dengeli pasifica sadece balik icerdigi icin ben sicak bakmiyorum pek. Baligi yas mama olarak tercih ediyorum daha cok. Schesir sigir etli ve balikliyi önerirm

Sselin1

Acananin tüm cesitleri uygun emziren kediler icin diger cesitleride gayet besleyici tüm yasam evrelerine uygun

Feyzaaa555

Teşekkürler ben sadece pasifica uygun sanıyordum

Feyzaaa555

Yas mamalardada hep balık kullanıyoruz suan nd kitten yiyor cok tüy döküyor :(

Feyzaaa555

Yas mama genelde cesitli kullanıyorum hindili tavşanlı sığır etli balıklı bıldırcınlı VS suan kuru maması da tavuklu balıklı mamaya gecince yas mama dada tavuklu kullanabilir öneriniz için tesekkur ederim deneyeceğim
Ama bircok yerde nd kitten İn cok tüy dökümü yaptığını duydum oyüzden degistirmek istiyorum

Feyzaaa555

Teşekkür ederim önerileriniz için yas mamada schesir kullanıyorum pasifica emziren hamile ve emziren kediler kullanabiliyormuş sanırım oyuzden tercih etmek istiyorum