Sebze Olarak Kedinize Ne Tür Yemek Veriyorsunuz Ya Da Ne Yer ?

Cngzhn

Sebze olarak kedinize ne tür yemek veriyorsunuz ya da ne yer ?

4 CEVAP

Sselin1

Sebzeyi tek basina degil hasladigim etin, tavugun, ya da cigerin icine katip blenderdan gecirip veriyorum. Bal kabagi, kabak, patates, havuc, bezelye gibi sebzeler kullanabilirsiniz.

Leyl003

Ben kedime hiç sebze vermedim.. ama arkadaşımın kedisi bezelye ve taze fasulya delisi.. pişmiş olarak veriyor kendilerine pişirdiklerinden, suyundan vermiyor diye biliyorum..

bappatan

Balkabağı kesinlikle veterinerlerin de önerdiği bir besin. Tavuk ciğerini haşlıyorum balkabağını da haşlıyorum püre yapıp veriyorum. Haftada 2 kere yaş mama olarak. Tabağı sünnetliyor oğlum o derece delisi. Ama mesela papates asla yemez. Yani her kedi her sebzeyi yemiyor biraz sizin deneme yanılma yöntemine başvurmanız gerekiyor. Beyaz peynir süt ve yoğurt da yemiyor kedim ama dediğim gibi balkabağı favorisi

Cngzhn

Teşekkur ederim