Petgarajı Tebrik Ediyorum, Acana Hediye Etti Hangisini Alsam?

hathaway

Merhaba arkadaşlar,

Buranın da petgarajın da yeni bir üyesiyim, petgarajın kurucusu buradan da bahsetti üye olmak istedim hemen. Yeni bir evcil hayvan sahibiyim 3 aylık tekir kedim var. Petgaraja üye olunca ilk mesajım diye Acananın istediğim kedi mamasını göndereceklerini söylediler, ama ben hiç anlamıyorum şuan bunlardan, ne önerirsiniz?

15 CEVAP

fatma_nur42

ben anlamadım ya malım galiba sksksk olay ne arkadaşlar

baranos

Hathaway, siz platformumuzun ilk konu sahibisiniz, biz teşekkür ederiz, sürprizlerimiz devam edecek. Türkiye'deki evcil hayvan sahiplerininin İngiltere ve ABD'deki gibi bir fancy organizasyonuna, kapalı bir gruba ihtiyacı olduğunu gördük, ve Türkiye'de evcil hayvan sahipleri tahmin ettiğinizden de fazla, hem markaların ilgisini çekecek hem de tüketiciye daha iyi fiyat ve kampanyalarla ürün alımına teşvik edecek ortak çalışmalar yapacağız. Tabiki bu bir kulüp olacağız için ve bende sizlerden biri olacak bir evcil hayvan sahibi olarak bu amacı kar için değil, sıcak bir platform yaratmak ve pahalılık dengesini biraz kırmak için oluşturdum.

yasminackz

geçen yıl açılıp ara verilmişti siteye. Şimdi tekrardan devam ediyor hatta 20. 30. ve 50. üye olan kişiye hediyeler veriyorlar

Shokimurti

Acana Wild prairie al içinde bol tavuk var yavru kediler için tavuk en iyisi kolay sindiriyorlar.

baranos

Tamamdır, ondan almak istediğimi söyleyeceğim şimdi :)

hathaway

11 kiloluk acana mamam oldu biraz önce :) hep devam ederler inşallah ya, cidden tebrik ediyorum.

nostras

Yeniden yayında, yeni hediyeleri ve indirimleriyle petgaraj.net üzerinde yeni bir komünite oluşturuyor.

melist35

acana en çok 5.5 kg üretiyor kedi için, iki paket hediye ettiler demek 700-800 tllik mamayı, ne kadar ilginç

nostras

Evet @melist35 geçen yıl açılıp kapanmıştı o zaman da ciddi hediyeler olmuştu.

tyguler

11 kg acana 700 800tl ediyor. Cidden bunu hediye edecek bir insan var mı.

nostras

Bu başlık geçen yıl açılmış, ben de geçen yıl hatırlıyorum hediye edildiğini.

nostras

Evet hediye kazanmaya başladılar sanırım.

yck

@baranos keşke 85 gr proplan yaş mamaya 10 tl fiyat biçmeseydiniz...

aigenc

@fatmanur_42 petgaraj.net diye bir site var buraya benziyor, önceden hediye dağıtıyorlarmış. Biraz ara verilmiş ve site tekrar açıldı. Hâlâ dağıtıyorlar galiba ben nasiplenemedim gerçi ldmdlsçaçöa

shoto

Petgaraj . com adıyla açıldı en başta ama şuan petgaraj . com mama satan bir siteye ait.pegaraj.net forum şeklinde olan.ikiai ayrı siteler