Köpeklerde Tüy Sorunu İçin Mama Önerisi?

betulbatar

Arkadaşlar köpeğimin tüyleri aşırı derecede dökülüyor. Mama önerisinde bulunabilecek var mı? Mama konusunda da çok çok seçici bir köpek şu ana kadar denediklerimden sadece proplan ve bonacibo yiyor. Yemek yemeği seviyor daha çok. Ne yapmamı önerirsiniz?

3 CEVAP

Sehrazat

Nd hills acana orijen gibi markalarıda deneyin. Düşük tanilli mama kullanıyorsanız tam zıttını seçip deneyin. Tüylerini sık tarayın. Sık sık yıkamayın maksimum 2 ayda 1. B vitamini ağırlıklı olan vitamin takviyeleri kullanın.

dlwlrma

Aroma falan değiştirin.Alerjisi olabilir.ND-ACANA-ORİJEN-PROFİNE falan iyidir.Şuan ne kullanıyorsunuz?

Bonaciboyu hiç kullanmadım ama bence proplan kullanmayın bundan sonra tüy dökülmesi için los canis Hunter veya Hunter energy kullanabilirsiniz.