Burada Neler Oluyor, Kaçırmayın Derim

koraykaya

Merhabalar,

5 aylık köpeğim Wolfy ve ben çok mutluyuz, burası da çok değerli güzel bir forum ama petgarajında neler oluyor bakın derim, 17 kiloluk mama hediye ettikleri için kendilerine tekrardan teşekkür etmek istiyorum, evcil hayvanlar hakkında bu kadar girişimci bir proje de görmemiştim bravo, bence kurucusunun dediği gibi birleşelim ve hakkımızı isteyelim.

petgaraj.com

3 CEVAP

koraykaya

@kedizeytinvepeynir Bence hediyeleri devam eder sizde yakalarsınız umarım.

baranos

Çok naziksiniz, ikramlar elbette devam edecek.

Bence de daha yeni olmasına rağmen güzel bir site. Hediye ettikleri acana mama olayını da birazcık kıskanmadık değil :).