Yavru Kırma Köpeği Nasıl Eğitebilirim Ama Evde Eğitemem Dışarıda Eğitmem Lazım

Biz bir köpek bulduk yavru bir kırma ayağı acıyordu bizde veterinere götürdük ayağını düzelttik ama köpeği eve alamıyoruz bahçede besliyorum o yavru kırmayı nasıl eğitirim sadece parmak şıklatınca biraz bana doğru geliyo köpeğimi nasıl eğitirim?

2 CEVAP

Phentos441

Bendede oyle bir kopek var Odullendirmeyle ogrettim otur yat kalk pati ver bunlari biliyor

Daha çok minik. Nasıl ki bir bebeğe koşmayı öğretmiyorsak bu kadar küçük bir köpeğe de komut öğretilmez. Ama köpek eğitimi kademeli ve birçok kısmı var. Özelden ulaşırsanız, yardımcı olmaya çalışırım.