Acil Yardım! Kedime Zorla Nasıl Yemek Yedirebilirim

kubratsc

Daha önceden sorunumu belirtmiştim kedim yemek yemiyor hiç bugün veterinere götürdüm ve iki adet toz ilaç verdi ilaçları veriyorum ama kusuyo ve 3. Gün oldu hiç bir şey yemedi hala, yavru daha ne kadar dayanır bilemiyorum zorla yedirmeyi denedim çığlık çığlığa durmuyo nasıl yedirebilirim başka ya da ne yapabilirim acill yardım!! Not: ilaçlara bugün başladık ne zaman etki eder yedirtir bilemiyorum ama 3 gündür aç

5 CEVAP

Anonymus552223

Ensesinden tutup, canini yakmadan şringayla ağzinin kenarindan bogazina dogru sivi gidalar sıkabilirsiniz. İlaçlari veriyoruz ya o sekil. Bol sulu biseyler. Yogurt kefir falan olabilir. Süt vermeyin.

kubratsc

@epiglottis ishal yoğurtla daha kötü olmaz dimi

kubratsc

Yedirdim zorla yoğurt ama çook az yedi 1 saat sonra tekrar denicem

Anonymus552223

Kediden kediye gore degisiyor ama yogurt genelde bisey yapmiyo. aklima o geldigi icin soyledim uzman degilim tabi. Sadece su da icirebilirsiniz sringayla ishalse su daha onemli

Sehrazat

Viyonun, iştahsız kediler için özel besin takviyesi var. Sıvı yapıda. Bunu hills in ad yaş mamasıyla karıştırıp, şırıngayla ağzından besleyin. 3 4 saatte bir yapın. 2 gün sonra kendi yemeye bailar.