Hangi Cins?

Simgeecc

Ev için en uygun cins hangi köpek cinsidir?

12 CEVAP

tugce93

maltese terrier , rus finosu , şivava , pug ...

selenn4

king charles

AllyNewt

shi Tzu, pekinez

oracledeveloper

Pug,pug,pug.. Ha bir de unutmadan! Pug :)

Oscar2510

Maltese terrier derim. Tüy dökme sorunları yok. Kokmuyorlar da. Küçük ırk olduğu için ev hayatına daha uygun. Ben Malteseimden çok memnunum :)

Zaraki2

katogorilere ayıralım günlük en az 2 saatini ayırıp dolastırırım dıorsan golden cagırdımmı gelsın fazla zahmetlı olmasın dıoarsan pug tuylerı dert degıl dıorsan maltese chihuaha ise sadıktır ancak kıskanc oldugu ıcın başkalarının yanında daha cok itaatkar davranır.yardımcı olabıldıysem sevınırım

Volkan09

Sen neyi seviyorsan onu al bence

Simgeecc

Hic bi şekilde cins ayrımı yapmıyorum ama apartmana ve ev icine uygun olmasi lazım
Yorkshire Terrier ile maltesenin arasında kaldım...

BENU

TEK KELIMEYLE GOLDEN

sirindostum

Bence golden , şivava evde beslenmeye uygun . Ama benim gölnüm hep golden da

Simgeecc

herkese teşekkür ederim :)

firatbasaran

Schnauzer kesinlikle...