Kedimin Tüyünü Azaltacak Uygun Fiyatlımi Mama Markası Önerebilir Misiniz

nagihan98

1.5 yaşındaki kedimi hergün taramama rağmen cok tüy döküyor şuam procohice ton balıklı mama kullanıyorum mamadan olabileceğini düşündüm mamayı değiştirmek istiyorum

3 CEVAP

guineapigela

royal caninin hassas tuylu kediler icin ozel bi mamasi var deneyin derim

pyesil

kedilerim için ben brit care kullanıyorum tüy dökümünü azaltması için veterinerimiz tavsiye etmişti, atlaspet le iletişime geçerseniz onlar kedinize en uygun mamayı önereceklerdir, bi de numune gönderiyolar denemiş olursunuz eğer kediniz tadını da severse bi sorun kalmaz :)

nagihan98

Brit care kullanmıştım o zaman da tüy dökümü fazla olduğu için değiştirmiştim