Pug Cinsi Yavrum 3 Aylık 2. Karma Aşısınız Oldu Kuduz Ve Bronş Aşısı Olmadı Dışarı Çıkabılır Mı ?

cerensolmaz

Veteriner çıkabilir dedi ama genel olarak , herkes bütün aşılar bitmediği için çıkarma
diyolar kararsızım.

7 CEVAP

Gozdetemizel

Genelde tum asilar bitmeden cikartilmaz diye biliyorum hatta bi arkadasim kangal yavrusu aldi veteriner asilar tamamlanana kdr evden cikmasin dedi

UgurUnsal

Aşılar bitene kadar dışarı çıkarma derim.

Miemey123

Biz karma aşıları bittikten sonra çıkarmaya başlamıştık bir sıkıntı yaşamadık.

cerensolmaz

Yani bende çok kararsız kaldım herkes ayrı birşeyler söylüyor , bu konuda şu an 3 aylık aşılarının bitmesi 1. buçuk ayı bulucak sosyalleşmesi için çıkmasını istiyorum ama korkuyorum fazlasıyla.

Ahmet9494

Çıkarma sen garantiye al yavruyu

Kaldırımda veya yolda gezdirebilirsin hiçbir şey olmaz ama ben garantiye alayım dersen al kuçağına öyle gezdir

Miemey123

Karma aşıları bitince veterinerimiz bize de çıkarabilirsin demişti, bende korkmuştum fakat evde de enerjisini atamıyordu. Biz ilk zamanlarda oğluşu yeşillik alanlara götürdük hep dediğim gibi hiç bir sıkıntı yaşamadık. Şimdi kocaman oldu :)