Yolda Sahibi Terkedilmiş Olarak Buldum. Sizce Kaç Yaşındadır Ve Safkanmıdır? Yardımcı Olurmusunz:)

Mrvsnl

Sahibi terketmiş sizce bu köpeğin yaşı ve cinsi ve safkan olup olmadığı ve bakımı konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim..

5 CEVAP

Anatolya

Golden gibi gözüküyor. 3 - 4 yaş olabilir belki 5.

Bence maksimum 2-3 yaşında gibi duruyor. Ve safkan olup olmamasını da çok umursamayın, cevap vermek gerekirse bence safkan.

guineapigela

3,4 gibi gzukuyor ama bunu votodan amlamak zor.Dislerine bakarak bunu birazdaha anlamak mumkun.Safkan olup olmamasi pekte onemli dehil.Ama mrk ediyosaniz bence degil.Ama bunuda bi fotoya bakip anlamak zor.Daha once kopek baltiysaniz bakimi halkinda bilgi sahibi olmus olmalisiniz.

guineapigela

golden

Mrvsnl

Daha önce bakmadığım için bakımı hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim