Vitamin Önerisi Acil ? Multiboost?

onurtemiz

Merhaba kedimiz erkek 2.8 kg acil kilo aldırıcı iştah açıcı vitamin gerekli yakında kısır ameliyatı olacak
20 aylık kedi
Nd düşük tahıllı balıklı mama yiyor
Ama genel sağlığını geliştirecek ve kilo almasını sağlayan vitamin diye sorduğumda doktor bu Multiboost u önerdi
Sizin diyecekleriniz ?

7 CEVAP

Gamzessven

Viyo recuporation genelde operasyon sonrası kullanılan bir ürün. Aynı markanın başka ürünü var viyo reinforces. Bunu kullanabilirsiniz ameliyat öncesi. Kilo aldırıyor ve genel bir katkısı oluyor tüylere falan da. Bağışıklık artıyor tavsiye ederim

beautifulcat

Viyo Recuperation da kesinlikle iştah açıyor. Çok olumlu yorumlar var internet üzerinde de.

Gamzessven

Evet özellikle viyo reinforces 7 paket olarak satılıyor ve fiyatı en ucuz 80 tlye gördüm. Ben günde yarım paket verecek şekilde 14 gün veriyordum. Çoğu üründen daha etkili ama. Başka bir vitaminden 1-2 ayda göreceğiniz katkıyı bu ürünle 14 günde görebilirsiniz

Bu vitamini daha önce duymadım ama içiniz rahat olsun kısırlaştıktan sonra kesinlikle kilo alacaktır.

guineapigela

mc vetQ nutrivit plus onerebilirim.Ben biara internetten alip kullandim. ama veterinerin onerdigi seyi daha once duydum.kullanabilirsiniz

onurtemiz

Teşekkür ederim ☺️
Dediklerinize baktım onlar da bu vitamin gibi yüksek fiyatlı
Kullanım süresine baktığımız zaman doktorun bana önerdiği bir tık daha iyi geldi gözüme
Ama yine de önerlere açığım

onurtemiz

Multiboost hakkında bilgisi olan var mı?