Yavru Kedi

Cns23

10 günlük 4 tane yavru kedi buldum ve süt anne arıyoeum çok acil lütfen yardım edin.. 0546 711 44 23 istanbul

2 CEVAP

Cns23

Anneleri ölmüş çocukların elinde bir kutudaydı.. Benim evde 40 günlük 2 kedim var.. Başka bir arkadaş geçici olarak aldı ama bakamayabilir diye yazdım.. İnş süt anne çıkar

Anonymus552223

Anneleri olmadigina eminsiniz di mi? Bi de sut anne bulana kadar ne yapmaniz gerektigini falan biliyor musunuz? Umarim en kisa surede bulunur. Kolay gelsin