Veteriner

ZarNiaN

Kedim 4 aylık iç dış paraziti yapıldı aşıları için ne zaman gitmeliyim ve hangi aşıları yaptırmalıyım

5 CEVAP

Anonymus552223

Karma yaptirin yeter. Bir de gerek goruldugu durumlarda ic dis parazit. Seyahatlere cikarsaniz da kuduz gerekiyor ama o aydan sonra. Kuduz olacagina degil de iste gerekiyor

Aşılar ile ilgili aşağıdaki yazımız size bilgi verebilir diye düşünüyoruz:
Bağlantı (Link) açıklamasını girin

cnkgizem

EN YAKIN ZAMANDA ASILARA BASLAMALISINIZ.....

....KARMA (YILDA BIR KEZ IKI DOZ)
....LOSEMI (YILDA BIR KERE IKI DOZ)
....KARMA IKINCI DOZ
....LOSEMI IKINZI DOZ
....VE
....KUDUZ (YILDA BIR KEZ)
....ASILAR BU SEKILDE ARD ARDA BELLİ SURE ARALIGIYLA YAPILIYOR VE VET. DE SIZI BILGILENDIRCEKTIR..........

.....SU AN YAPTIRDIGINZ IC DIS ASISI DA YAZIN 2 AYDA BIR KISIN 3 AYDA BIR ONERILIYOR.....

BOL PATİLİ GÜNLER :)

Anonymus552223

Kuduz 6 aydan sonra diyecektim

Karma, kuduz, iç dış parazit yaptırsanız yeter arkadaşın da dediği gibi. Lösemiye pek gerek yok.