Bıyık Kırılması

ozdebru

Arkadaşlarr kedim daha 3 aylık ve bıyıkları kırılıyor neden oluyor ve ne yapmalıyım

7 CEVAP

Tam anlayamadım, bıyıkları kırılıyor derken kesilmiş gibi mi?

Gkctrs

Benim yavru kedimde de olmuştu. Bir sorun olmadı bir süre sonra daha uzun çıktılar. Ben veterinere götürme gereği duymadım. Şuan 5 yaşında ve gayet sağlıklı.

ozdebru

Evet kesilmiş gibi

ozdebru

Hım anladım teşekkür ederim kedinizin tüyü kadar ömrü olsun inşallah tüyleride hiç azalmasın

Sokaktan aldıysanız çocuklar kesiyor bazen, benimkilerden de birinin kesikti birkaç tanesi sonradan uzadı.

ozdebru

Yok hayır ben daha küçükken terkedilmiş buldum onu şimdi yeni yeni kırılıyor

Miyuclp

Benim kedimde de aynı sorun var şu an 2 aylık henüz