Kakas Kakasını Yapmıyor

ozdebru

Arkadaşlar kedim kakasını yapmıyor 3 gündür yağ da içiriyorum ne yapmalıyım?

17 CEVAP

GammaLamina

Evet üç gün uzun bir süre. Evin her tarafına baktığınızda dışkı bulmadıysanız veterinere gitmelisiniz.

Sselin1

Evde verdiginiz haslama tavuga, ete, yumurtaya vs devam edebilirsiniz. ama pişince etin bazi besin degerleri azabiliyor oyuzden tam olarak yeterli degil. bir ögün kuru mama bir ögün yaş mama yada ev yapimi tavuk et seklinde verebilirsiniz. Kuru mama olarak n&d düşük tahilli ya da daha uygun fiyatli olarak matisse tavsiye ederim. N&d dusuk tahillinin yetiskin mamasini alabilirsiniz Büyük paketlerde alirsaniz daha uyguna gelir mamalar. Yaş mama olarak gimcat, nutri feline,schesir, naturea temiz icerikli mamalar market mamasi vermeyin.

Sselin1

Yeterli sivi tüketmiyor olabilir daha önce de kabiz olmuş çükü hangi mamayi kullaniyorsunuz yaş mama veriyor musunuz

Fatiko

Yapamadı mı hala :(

Anonymus552223

3 gun uzun sure veterinere goturme zamani gelmis

ozdebru

Evet götürmeliyim ama daha önceden de bir kaçkere oldu yag içirdim heemn yaptı yarım saat bir saat aralığıyla iki kere

ozdebru

Aceba yedirdiğim şeylerden dolayı olabilirmi

ozdebru

Hımm tamam öyleyse

GammaLamina

En iyi ihtimalle kabız olmuş olabilir. Karnını yokladınız mı hiç?

ozdebru

Nasıl yokluycam

ozdebru

Mama hiç vermedim haşlanmış yumurta sarısı yiyor tavuk,et yiyor fasülye,peynir,yağlı ekmek bunlar yani yani su da çok değil ama içiyor yani

toffy_the_cat

Mama vermedin mi cidden?

Kediler ve insanlar aynı şeyleri yemez ve yemek zorundada değillerdir.Sürekli ev yemeği yiyen kedide çok sağlıklı olamaz.

En iyisi ya çiğ beslenme ya da KALİTELİ kuru ve yaş mamadır.

ozdebru

Ozamn heemn mamaya başlamalıyım teşekkürler

toffy_the_cat

Beslenmedende olamaybilir.Bu sadece ihtimal

Fatiko

Malt yedirmeniz lazım kediye bağırsaklarına iyi gelir