Kedimin Poposundan Beyaz Şeyler Çıkıyor Kurt Gibi Ama Hareketsiz Canlıya Da Benzemiyor

burcu06

Tarçınım 4 aylık malt soft kullanmaya başlamıştım istahı eğlencesi yerinde ama kusacak gibi öksürdü bu durumu yaşayan ya da fikri olan var mı ?

2 CEVAP

AllyNewt

poposundan gelen şeyler parazit olabilir. Daha önce parazitler için ilaçlandı mı kediniz. Kurtlar kıvıl kıvıl oynaması gerekmiyor.

Malt kusmak veya dışı yoluyla yuttuğu tüyleri atması içindir. Öksürür gibi oluşu kusmaya çalışmasından olabilir. Uzun tüylü kedilerde maltı yediklerinde bazen bağırsak yoluyla değil kusmayı tercih ederek dışarı atarlar.

burcu06

Teşekkür ederim