Cok Kararsızım Kedinin Sağlığı Tehlikede

Sokakta beslediğimiz bir kedi var ve patisi kırık enfeksiyon kapmış surterek yürümekten anca tedavisi kesilmesi lazımmış ama sokakta yasıyor yuva arıyorum bulamıyorum sizce ne yapiyim sokakta öğle yaşayabilir mi benim kedim kabullense ben Alicm ama misafir bile istemiyor genelenlere saldırıyor

16 CEVAP

Hepinize cok teşekkür ederim ilginiz icin Pazar günü tedavisi icin veterinere gidiyor ve yuvada bulduk cok şükür

toffy_the_cat

Sizin kedinizden ayr bir odaya alın.Tedavisi bitti gsliba.

Patisi kırık kedi iyileşene kadar bir odaDA da kalsın.Shiplendirme ilanı ver instaya

toffy_the_cat

Patisi kırık kedi asla sokağa salınmaz.

toffy_the_cat

Tedavisi neyse olmak zorunda.Benimde kedimin yavrusunun gözü enfeksiyon kaptı ve amelitala alındı.Tedavisini olmak zorunda yoksa enfeksiyon yayıklır.

Fatiko

Lütfen onu bırakmayın uzun da sürse alışıyorlar yavaş uavaş sabır istiyor

%30 patiyi kurtarma ihtimalleri varmış lütfen dua edelim onun icin o ihtimal gerçekleşsinde kesilmekten kurtulsun patisi

Sokakta yasiyo kedicik ilan falan verdim yuva bulsam tedavisini yaptıracam mamasını veriyorum ama tedavi icin götürsem patisini kolundan ihtibaren kesiceklermis

Gkctrs

Ben de sokaktan kedi aldım. 5 kedim vardı. 6. Ya alışmzları çok zor oldu. İlk 1 ay farklı odalarda tuttuk kapı altından kokladılar birbirlerini. Sonra birleştirdik. İlk kavga ettiler ama şuan gayet iyi araları. Anne kedimiz onu da evladı saydı. Siz de deneyin işe yarayan bir yöntem.

belediyeye götürün isterseniz

toffy_the_cat

Bence belediyeye gitme.Belediyelere güven olmuyor.

Anonymus552223

Alişir kediniz. Her kedi bastaboyle diger kedilere karsi saldirgan olup istemiyor. Basta ayri odalarda tutun. En yakin zamanda yaptirin tedaviyi enfeksiyon yayilirsa ölebilir. Bir de tek veteriner gorusu almayin. Belki kesmeden antibiyotik tedavisi olur. Ve kesinlikle belediyeye vermeyin. Sokakta eceli gelene kadar yasasa daha iyi belediyeden

GammaLamina

Kediniz alışır mı alışmaz mı bilemem ama bu süreçte geçici bir yuva bulamadıysanız evinizin bir odasını geçici bir süre ona ayırın. Kediler birbirlerini görmez böylece. Tedavisini yaptırıp sokağa salarsanız tüm tedavi boşa gider. Yarası mikrop kapabilir, baska kediler saldirabilir.

pinarcaya

Instagtamda sevcancobann diye bir bayan var. Size yardimci olabilir belki.

GammaLamina

Bu çok güzel bir haber. Asıl biz size tüm canlılar adına teşekkür ederiz.

Anonymus552223

Cok guzel haber insallah hemen iyiĺesir. Günumu guzellestirdiniz