10 Günlük Yavrulara Nasıl Bakılır.. Detaylı Anlatabilir Misiniz..

Cns23

4 tane 10 günlük yavru kedi buldum.. Bakımlarını nasıl yapmalıyım detaylı anlatabilir misiniz

26 CEVAP

sinembasgil

Nasil tutup beslemenizle ilgili internette veteriner videoları bulabilirsiniz

toffy_the_cat

Fotoğraf var mı?Benim arkadaşımın 10 günlük dediği kedi 2 aylıktı.

Cns23

Şimdilik durumları iyi foto var

Cns23

Buraya nasıl foto koyabilirim..

dlwlrma

Fotoğrafın üstüne sağ kli,k yapıp fotoğafın bağlandı adresini kopyalaya basın.sonra buraya yapıştırın.

Cns23

Bulamadım foto yerini yoksa buraya atacam..

Cns23

Bi de bu kadar küçük kediler sık sık çiş mi yapıyor.. 2 saatte bir sürekli ıslatıyorlar..

Sselin1

Her beslenmeden sonra cis yaparlar nerdeyse. Ama günde bir kere ya da iki kereden fazla kaka yapiyorlarsa ishal olabilirler. Süt tozunu da az koymayin besleyici olsun.

Cns23

Bi de az da olsa su vermek gerekir mi

Anonymus552223

Yeni konu acip o sekilde ekleyebilirsiniz fotolari

Cns23

Yeni konu açtım 10 günlük yavru diye foto koydum