Hasta Yavru Kedi

Beyzanurtzlk

Bir yavru kedi var 2.5 aylık sahiplendirmeye çıkardım sahip çıkan olmadı. Çok halsiz çok oynuyordu normalde.bütün gün uyuyor şuan böyle halsiz bayağa çalışıyorum vete götüremiyorum yemeğini yiyor suyunu içiyor yatıyor ne yapabilirim acaba?

3 CEVAP

Fatiko

Yaz mevsiminden olabilir birde yavrular çok uyur genelde. İple oynatmayı denediniz mi

Mini-Su

serin yerde yatağını koyun. Eğer yemek yiyor su içiyor ise bir sorun yoktur.

Beyzanurtzlk

İçiyor yiyor ama mama koydum normalinden az yedi. Kardeşleri mahalleyi yerinden oynatıyor pda katılırdı ama 3-4 gündür sürekli yatıyor.. bağışıklığını güçlendirecek vitamin veya ilaç biliyor musunuz?