Yavru Kediye Yetişkin Maması

hsnfrt96

Royal canin Sensible mamayı kedimin sindirim sistemi problemli diye aldım. Henüz çok küçük acaba bir problem olur mu beslenme açısından?

1 CEVAP

Yavru kedilerin alması gereken vitamin mineraller yetişkin kedi mamalarında bulunmaz. Hem de tanecikleri daha büyük olduğu için yerken zorlanırlar. Hem de royal canin güzel bir mama değil. Sindirim sistemindeki problemi biraz açar mısınız? Belki yardımcı olabileceğimiz bir konudur.