Köpeğimin Cinsi Ne Acil Yardım

Joyjoy

Köpeğim için erkek köpek alıcam hangi cinslerle çiftleşebilir

16 CEVAP

minnoskoss_123

Ama köpeğinizin SAĞLIĞI OLUMSUZ yönde etkilenecek.

Luckysmom

Yavrulara ne olacak? Hepsine bakabilcek misiniz? Hadi birilerine sahiplendirdiniz diyelim en iyi ihtimalle (satmak gibi bi iğrençliği yapmayacağınızı umuyorum) iyi bakacaklarina emin olabilecek misiniz? "Küçük diye aldık büyüdüğü için sokağa atıyoruz "demiceklerine garanti verebilcek misiniz? Soruyorum çünkü doğacak minik yavruları düşünmek zorundasınız. Ve kendi köpeğinizin sağlığını da düşünmek zorundasınız. Akla mantığa uyan doğru kısırlaştırmak. Sokaklar köpek kaynıyor yavru istiyorsanız onları kurtarabilirsiniz.

minnoskoss_123

Merhaba, köpeğinizin sağlığı için onu kısırlaştırın lütfen.

Joyjoy

Bakabileceğimden Emin’im yeteri kadar alanım var para bende rahat olun

veterinerinize sorabilirsiniz öyleyse

Shaco

kırma belli bir cinsi yok istediğiniz bir köpekle olur(cins köpek ticareti yapmayı düşünmeyin bile) yani, tabi yavrulara bakıcaksanız özellikle çok ilgi ve bakım istiyorlar ondan iyi düşünün ve köpeklere çiğ et zararlı mama yada ev yemekleriyle besleyebilirsiniz.

toffy_the_cat

Kısırlaştırmayın mı?Stres peki?

kbrcvlc

Cinsini biz tam olarak bilemeyiz veterinere gitmelisiniz ayrıca çiğ et vermeyin köpeğinize ki daha yavru yavru köpekler için mamalar satılıyor onlardan alın

İstiyorsanız çiftleştirin jack Russell olabilir

Bence hem ciftlestirmeyin hem de kısırlaştırmayın doğacak yavrulara bakmak yerine farklı köpekler sahiplenin.
Ben hiç bir köpeğimi kısırlaştırmadım bana da hiçbir zararı olmadı bence o hayvanların bazı durtulerini gizlemeye gerek yok

minnoskoss_123

Evet hem kısırlaştırmamak hem de çiftleştirmemek strese neden oluyor.

Kısırlaştırmayınca köpeklerin strese girdikleri ile ilgili somut bir kanıt gösterir misiniz

sezer127

Köpeğin cinsi border collie

toffy_the_cat

Ataberk komiksin

bappatan

Ay yorumlara bakıyorum da ne iç daraltıcı bizim milletiniz ne kadar bayılıyor insanların işine burnunu sokmayı. Arkadaşın sorusu hariç her türlü şey yazılmış. Size ne ya hu. Çifleştireyim mi diye sormuyor ama kimse bunun farkında değil. Cevabı ben de bilmiyorum köpek hakkında bilgisi olan birileri cevaplar inşallah. Allah sabır versin :)