Tibet Mastif Erkek Köpeğimize Çiftleşmesi İçin Eş Arıyoruz ?

tultul

3,5 yaşında iri ırk köpeğimizin çiftleşmesi için kendi ırkından bir dişi arıyoruz. İstanbul Anadolu takasındayız. Köpeğimizin adı TANK

11 CEVAP

Fsena

Siz mahrum etmiş olmuyorsunuz.onların iç güdüleri yavruları birkaç aylık oluncaya kadar oluyor.ömür boyu insanlar gibi annelik etmiyor yavrularına.yanlış düşünüyorsunuz.en kısa zamanda bu düşünceden uzaklaşın bence
Onun yerine sahiplendireceğiniz insanlar güvendiğiniz insanlara söyleseniz
Barınaklarda sahiplenmeyi bekleyin binlerce size muhtaç can var..onları sahiplenseler olmuyo mu? İlla cins mi olması gerekiyor?
Kısırlaştırmanız gerekiyor hiç düşünmeden.hem daha kaliteli uzun güzel bir hayatı olur.birde kilo alması olağan bi durum onlara özel mamalar oluyor.onu alıp diklatli kontollü beslerseniz hiçbir kilo problemi olmaz.

Maşallah

Fsena

Siz mahrum etmiş olmuyorsunuz.onların iç güdüleri yavruları birkaç aylık oluncaya kadar oluyor.ömür boyu insanlar gibi annelik etmiyor yavrularına.yanlış düşünüyorsunuz.en kısa zamanda bu düşünceden uzaklaşın bence
Onun yerine sahiplendireceğiniz insanlar güvendiğiniz insanlara söyleseniz
Barınaklarda sahiplenmeyi bekleyin binlerce size muhtaç can var..onları sahiplenseler olmuyo mu? İlla cins mi olması gerekiyor?
Kısırlaştırmanız gerekiyor hiç düşünmeden.hem daha kaliteli uzun güzel bir hayatı olur.birde kilo alması olağan bi durum onlara özel mamalar oluyor.onu alıp diklatli kontollü beslerseniz hiçbir kilo problemi olmaz.

toffy_the_cat

Kısırlaştırmayı düşünün!

minnoskoss_123

Köpeğinizin sağlığı için onu kısırlaştırın.

toffy_the_cat

Evet arkadaş çok güzel anlatmış.Onların annelik duygusu 2-3 aylık.Hele sizinki erkek baba olduğunu bile bilmeyecek

guineapigela

Maşallah

guineapigela

Ama yanlış anlamayın yavruları neyapacaksiniz mek ettim satacakmisiniz

tultul

Hayır, birini kendimiz alacağız, diğer yavruları iyi bakacağına inandığımız kişilere vereceğiz. Sadece doğanın ona verdiği çiftleşme hediyesinden mahrum etmek istemiyoruz, kısırlaştırma konusu kilo almasına sebep olabileceği için de erteleyebildiğimiz kadar kar sayıyoruz.

tultul

Yeğenim ve eşinin köpekleri , benden rica etmişlerdi siteye yazmam için. Tavsiyeleriniz için teşekkürler, ileteceğim kendilerine.

Fatiko

Sahiplenecek olanlara söyleyin barınaktan alsınlar bir kere barınağı ziyaret ederlerse belki anlarlar beni kurtar diye gözlerinin içine bakan hayvancağızları. Çiftleşmek stres ve karşı köpekteki çeşitli hastalıklar dolayısıyla sizin köpeğiniz hasta olabilir ve dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Bunu yakından yaşamış biri olarak size yazıyorum üstelik benim kedim çiftleşmedi bile yaşadığı o stres onda çeşitli hastalıklara yol açtı. Uygun bir dille anlatan olmadı. Ben artık gördüklerime detaylı anlatıyorum.