10 Günlük 4 Yavru

Cns23

Su vermek gerekir mi kakasını yapmamsı durumunda ne yapılabilir..

11 CEVAP

Anonymus552223

Su vermek gerekmez, suyla karistiriyosunuz sut tozunu zaten. Masallah onlara saglikli duruyorlar. Bir kac hafta ugrasirsiniz sonrasi kolay. Kaka hic yapmadilar mi?

Sselin1

Bendeki yavrular 2 gün kakalarini yapmadiklari zaman 1 2 ögün bebelac 1 veriyordum bu sekilde yapiyorlardi. Ya da Dr natures markali kedi süt tozu da ayni etkiyi gösteriyordu.

Anonymus552223

Hangi sehirdesiniz? 1 aya kadar biraz zor maalesef ama 1 aydan sonra kendileri yemeye baslarlar, tuvaletlerini yaparlar. O zaman sahiplendirebilirsiniz de. Degecek emin olun

Cns23

Kakalarını dün yaptılar bugün bişey yok.. Ne kadar yapmazlarsa sorun var demektir..

su vermeyin, bebek süt tozu yada kedi süt tozu alın 1 yada 2 yavru kedi,köpek biberonuyla besleyin.. inek sütü kesinlikle vermeyin! su içmelerine gerek yok şimdi baktınız isalleri oldu veteriner ilaç verir onu sutlerine karistirirsiniz emzirirsiniz! eger parazit olursa birinde digerlerini yaklastirmayin veteriner ona bir ilac verir sutle icirirsiniz her kakasinda o paraziti atar! basima tam 2 kere geldi 1 sinde kedi öldü, diğerinde yaşadı.. tecrubelendikce yasatabildim bebekleri!!

Anonymus552223

Yani bunlar cok kucuk olduklari icin bir gun bile yapmasalar sorun sanki. Masaj yapiyorsunuz popoya di mi nemli pamukla.

Cns23

Evet takiplerini hep yapıyorum.. 4 ünden 3ü yaptı 1i kaldı.. Zor olduğunu biliyordum ama bu kadar zor olacağını tahmin etmiyordum..

Sselin1

Normalde günde 1 kere yapmalari gerekiyor ama bazen 2. gün yapabilir 2. günde yapmamişsa büyük ihtimal kabiz olmuştur.

tuvaletlerini yapması icin hafif ıslattığınız pamukla poposuna pıt pıt yapın öyle tuvaletini yapacaklar yapmayı bilmiyorlar en başta

Lütfen söylediğimi yapın yazın kabız kalmasınlar :(

Cns23

İstanbuldayım.. Şimdi uyuyorlar.. Her beslemeden sonra popolarına masaj yapıyorum şimdilil 1 taneye odaklandım.. O da yaparsa sorun kalmayacak..