Diş Bakım Ve Sağlığı Hakkında

Ahsenbb

Kedimin dişinin sarardığını farkettim ama dişini fırçalatcağını hiç sanmıyorum bu yüzden alternatif arıyorum.
Beaphar Tooth Jel Kedi Ve Köpekler İçin Enzim Etkili Diş Jeli
Bio Pet Active Biodent Hexidine Ağız Ve Diş Bakım Solüsyonu
Bu ürünlerden kullanan var mı veya başka bir tavsiyesi olan?

7 CEVAP

Ahsenbb

İnternette buldum dentavedin vedayı araştıracağım.@bademthecatt
Biopeti siz nasıl kullanıyorsunuz? @beatifulcat @kedizeytinvepeynir

Biz arada biopetinkini kullanıyoruz. Diş sorunu yaşadığını sanmıştım kedimin ama değilmiş yani hiçbir diş sorunu yaşamadık. Ben arada fırçalamaya da çalışıyorum.

bademthecatt

Dentavedin veda isimli ürünü tavsiye ederim bitkisel içeriği var diş etlerine damlatıyorsunuz veterinerler satıyor hekiminize danışıp alabilirsiniz etkili bir ürün

beautifulcat

Ben hem fırçalıyorum, hem de Biopet 'in ürününü kullanıyorum, ağız kokusunda gerçekten azalma gözlemledim.

beautifulcat

Hem fırçasını Biopet ile ıslatıyorum, hemde suyuna ekliyorum.

Ben de suyuna ekliyorum.

Ahsenbb

Teşekkür ederim:) @kedizeytinvepeynir
@beatifulcat