Sevme Yardım Lütfen

ZarNiaN

Kedimi severken karnını açıyor karnını severken elimi tırmalıyor 3-4 kere oldu bu ne yapmam lazım tırmalamaması için

2 CEVAP

Anonymus552223

Karnini sevmemeniz lazim

ZarNiaN

sırt üstü yatınca tırnaklarını çıkartıyor bir de bir yerde duymutum tırnak kesmek için patisini tutarak alıştırman gerekiyormuş patisini tutsam tırmalar mı eğer tırmalarsa ne yapmam lazım
not: genelde yanlışıkla tırmalıyor sürekli tırnaklarını dışarı çıkartıp yürüyor filan oyle tırmalanıyoruz ailecek şimdiden teşekkürler