Kedimin Kulağının İçinde Ki Yara

Esmonic

Kedimin kulağındaki rahatsızlık fotoğrafta ki gibidir. O kulağın da bazen sıcaklık oluyor ve ara ara kaşıyor. Veterinere dün getirdik temizledi ilaç felan sürdü. Kaşıntı felan devam ediyor. Kulak uyuzu olabileceğini düşünüyorum

1 CEVAP

sezer127

İltihap kapmışda olabilir. Bebekler için olan kulak-burun damlası var. veterinere danışarak ondan kullanabilirsin. veteriner reçete şeklinde yada marka söylerse daha iyi olur.
Bazen eczacılar marka olmadan vermeyebiliyor.