Sizce Köpeğimin Irkı Ne ?

zynpgedikli

Ben oğlumu Rize’den sahiplendim ve ırkını bilmiyorum sizce ne olabilir büyük bir oğlan olacak sanırım :)

10 CEVAP

Shaco

alman çoban köpeği(alman kurdu) olabilir bence

Luckysmom

Kangal gibi duruyo ama emin değilim çok tatlı :)

Shaco

yada kırması

zynpgedikli

Kırma olduğu kesin de ne olduğu konusunda bir fikrim yok ama bencede çoban köpeğini andırıyor hayırlısı bakalım büyüyünce nasıl olucak sıpa :)

Ayse_naz_G

kangal ve alman kurdu mix.

zynpgedikli

Hepinize teşekkür ederim bende aynı ırkları olduğunu düşünüyorum hayırlısı :)

Shaco

bencede

Shaco

bencede

cansucelik07

Kangal

minnoskoss_123

Alman kurduna benziyor. Yavru Alman Kurdu yada German Shepherd Puppy (İngilizcesini yazınca daha güzel fotoğraflar çıkıyor.) yazın internete. Fotoğraflardaki köpekler sizinkine çok benziyor. Bu arada çok tatlı maşallah:)