Kedimin Vücudunda Sertleşme

hsnfrt96

Fotoğrafta da görüldüğü gibi kedimin derisinde dairesel bir sertleşme ve kalınlaşma var etrafı ölü deriyle çevrili bu mantar mı yoksa başka bir şey mi?

5 CEVAP

GammaLamina

Üç dört gün önce ben de kedim de buna benzer bir şey fark ettim. Sanki daire şeklindeymiş gibi, ama orası ne acıyor ne de orayı kaşıyordu. Şimdi orasına dokunduğumda neredeyse düzelmiş olduğunu hissettim. Büyük ihtimal ya diğer kedimle oynarken birbirlerini tırmaladılar ya da kalorifer vs. gibi sivri bir yere denk gelip çizmiş kendini. Sizin yavrunuza da buna benzer bir şey olmuş olabilir. Şimdilik gözlemleyin. Etkileri artarsa hekime gösterin.

hsnfrt96

Çok sağolun.

Yuri

Yakın zamanda iğne oldu mu iğne yeri problemi bu bizim çocuklarda da oluyor iğneyapılırken kendilerini kastıkları zaman.

hsnfrt96

Evet antibiyotik oldu ve baya kastı kendini.

GammaLamina

@Yuri aaa bunu bilmiyordum hiç. Bizimkinin problemi iğne değildi ama bunu da aklımda bulunduracağım.