Kulağında Ki Kızarıklık

Esmonic

Kedimin kulağının içinde beyaz pütürlü birşey çıktı sürekli kaşıyor.. 2 gün önce veterinere getirdik ama hala aynı. Daha önce böyle birşeyle karşılaşanlar yardım edebilir mi ?

4 CEVAP

Kedi değil de köpeğimde bunu yaşadım. Sürekli olarak tek kulağının iç kısmını yırtana kadar kaşıyordu. Veteriner bize bir dezenfektan ve bir de krem verdi. İsimlerini yazayım, veterinerinizden teyit alıp deneyin isterseniz.
Dezenfektanın adı: Crystalin Animal Health Yara Bakım Solüsyonu (Bunu veterinerlerden veya büyük petshoplardan alabilirsiniz. Yara yaptığı veya kaşınan bölgeye önce bunu sürüyoruz.)
Kremin adı: Sudocrem (Bunu eczaneden alabilirsiniz. Crystalin kuruduktan sonra bu kremi sürüyoruz.)

Her ikisi de yuttuğunda bile zarar vermeyecek yapıda ürünlermiş. Umarım işinize yarar.

Rica ederim; inşallah hemencecik geçer :) mutlu ve sorunsuz günler..

Esmonic

Çok teşekkürler, deneyeceğim İnşaallah iyileşir minik kelebeğim. Patili günler

sofisen52

Kediyi nasil tedavi ettiniz ayni sorun benimkinde de var.-