En İyi Yavru Kedi Maması?

Beve

Merhaba kızım yaklaşık 1 aydır benimle. Daha önce hiç deneyimim olmadığı için veterinerimizin önerdiği proplan jr kullanıyorum. Yeni paket olarak 3 kiloluk proplan jr almıştım. Hediye olarak da 3 kilo royal canin kitten getirdiler ikisini karıştırıp vermeye başladım. Ancak araştırmak yeni aklıma geldi bu markaların pek önerilmediğini farkettim. Çok mu kötü markalar sizce ne kullanmalıyım? Vitamin eksikliği olmadan vitamin macunu kullanmalı mıyım gerekli mi?

15 CEVAP

selcuken

Hills marka mamadan çok memnunum. Başka markalar denediğimde hep farklı sorunlar yaşadım. Kimisinde dışkısı çok fazla oluyor ve kokuyor, kimisinde tüy dökme problemi oluyor.... Hills 'i değiştmeyi düşünmüyorum.

tugcesnr

bir kedim yok ama arkadaşımın kedisi champion yiyo

gunesein

hills marka diğerlerine göre bayağı iyi

sinandr

bizim kız nazlana nazlana hills yiyor ama diğerlerini hiç yemiyor

latte12

royal canin kullanıyoruz çok memnunuz

Tarcinn

Bende Royal Canin Kitten kullanıyorum.

Proplan, Royal Canin ,Hİlls'i güvenle kullanabilirsiniz bu mamalar veterinerler tarafından önerilen iyi mamalardır. Bende Proplan ve Royal Canin i karıştırarak kullanıyorum. Çok memnununuz. Fakat daha zengin içerik vb. İstiyor iseniz N&D , wildfield vb. Önerebilirim fakat Proplan Royal Canin ve Hills ten şaşmayın derim.

Lavinya

Aynen proplan hills royal canın kullanabilirsiniz iyi mamalardır durumunuz ıyıyse orijen veya acanada öneririm aralarında ork fiyat farkıda yok zaten

MissLuna

Royal canin de proplan da iyi markalardır

eviraronahi

bonacibo kitten

patkam

BONACİBO , ROYAL CANİN

MissLuna

İki marka da çok iyidir. Nerden aldınız? Hediyesi süpermiş

gzmbnl

Kesinlikle acana pasifica !

kadifeozkan

Whiskas çarpsın ki Proplan

valeri123

eğer yavruysa royal cain in anne ve bebek mamasını alın bizimkide ondan besleniyo