Kısır Ameliyatı Bitti Evdeyiz Rakı İçmiş Gibi

onurtemiz

Kedim 21 aylık erkek ve kısırlaştırma sabah 9.30-10.00 civarlarında oldu eve 14.30 da geldik. Hiç bir şey yemedi ve içmedi alkol almış gibi dolaşıyor gerçi dolaşamıyor anestezinin etkisi daha geçmedi. Tuvalete en son ne zaman gitti bilmiyorum ama bu gün gitmedi umarım sabaha karşı yapmıştır
Kendini güneş vuran yere kadar sallana sallana götürdü. Sizin diyecekleriniz?

9 CEVAP

Mini-Su

12 saat sonra ancak kendine gelir. Çok normal. Kusa bilir. Endileşelenmeyin. Yarın sabah tam anlamı ile kendine gelecektir.

Gamzessven

Zaten bir süre yemek vermemelisiniz diye biliyorum bize öyle demişlerdi. Anestezinin etkisi geçene kadar öyle dolaşması normal yarın daha da toparlanmış olur

onurtemiz

zaten kokladı kokladı yemedi kuru mamasını. Kendisi de istemiyor 2-3 saate dayanamayıp az yiyebilir, biraz yediğini görsem önünden kaldıracağım.
Bu gün tuvalete de gitmedi hiç henüz sersem gibi zaten.
Soğukkanlıyım ama hemen toparlansın eskiye dönelim istiyorum insanın biraz üzüntüsü illa oluyor

Gozdetemizel

Mama vermeyin,bize yas mama onerebilirsiniz demislerdi verdik tabi ki yedi ama ustune 2 kez kustu.biz su icin zorladik cunki antibiyotik sebepli 5 gun ishaldi.kendine gelir gelmez kakasini yapti ama.biz yere yatak yaptik mama su kumu yakinina koyduk.

onurtemiz

11saat oldu geçti ve hiçbir şey yemedi içmedi
Ben de şırıngaya su doldurdum içirdim. 3 kere verdim şırıngayla (15 ml yapar total de) içim rahatladı çünkü vücudundan tıbbi ilaçları su ile atmak zorunda her canlı gibi
Sarhoşluğu azaldı yatağıma kendi zıpladı

minnoskoss_123

Geçmiş olsun.

Gamzessven

Telaşlanmayın herkeste olan şeyleri yaşıyor şu an anormal bir durum yok :) dinlensin ayılacaktır illaki:d

onurtemiz

9 saat oldu ama ne içti yedi ne de tuvalete gitti. Yürümesi biraz daha düzeldi ama halen sarhoş

onurtemiz

yok yok telaş stres yok ama yine de su içtiğini görmek istiyordum :-) şu an daha iyi içim.