Çeşme - Veteriner

Ayse_naz_G

Arkadaşlar merhaba biz şuanda alaçatıdayız ve yarın çeşmeye geçeceğiz.Çimenin aşı vakti geldi ve mamada alacağız çeşmede bildiğiniz pet shop ve veteriner varmı yada mama satan bir veteriner?

5 CEVAP

Gozdetemizel

İnternete yazinca cikiyor.oyle
Yaparsaniz kendinize en yakin olanini bulmaniz daha kolay olur.

Ayse_naz_G

bulduk zaten yapıldı aşıları fakat mama bulamadık mecburen bir kilo reflex aldım ama yarın tekrar Yunanistan'a döneceğiz orada mama bakacağım varsa teşekkürler

Ayse_naz_G

Güncel acil bilen varsa lütfen yazsınnnn

Ayse_naz_G

Güncel acil bilen varsa lütfen yazsınnnn

Ayse_naz_G

Güncel acil bilen varsa lütfen yazsınnnn