Köpek Şampuanı ?

Shaco

Anket

Normal şampuan devam et
(2 oy)
Köpek şampuanı gerekli
(10 oy)
Fark etmez
(1 oy)
Toplam (13 oy)

Köpeğim için normal şampuan (dalin) kullanıyorum ama .Zarar verir mi ,köpek şampuanı kullanmam gerek mi ?

11 CEVAP

Shaco

dışarda çok toprakla oynuyorum yavru köpeğim

Shaco

oynuyor*

Veda diye bitkisel bir şampuan var. Biraz pahalı ama değiyor gerçekten. Veterinerinizden alabilirsiniz. Petshoplar pek getirmiyor. Sık yıkama yapmak zorundaysanız onu kullanabilirsiniz. Onu 1.5 lt su şişesine boşaltıp üstünü su ile tamamlıyorum; daha bereketli oluyor.
Benim köpegim de benimle birlikte işe gelip gittiği için çok kirleniyor. Bu yüzden sık yıkıyoruz. Bu şampuanla derisinde veya tüylerinde bir sıkıntı yaşamıyoruz. Hem de tüyleri bir güzel parlıyor ki :)

Shaco

çoook teşekkürler

sezer127

Bioline Neem Ağacı Özlü Köpek Şampuanı 250ml
Bu ürünü tavsiye ediyorum aynı zamanda pire ve kene engelleyici oldğu için tekrar dış parazitte yaptırmazsın

Shaco

aynısının çay ağaçlısını aldım veterinerden
saolun arkadaşlar

Sude-Hera

Bize veterinerimizin söylediğini söylüyorum ayda 1-2 kere yıkamak gerekli(şampuan ile) onun dışında serinlemesi için istediğiniz zaman ıslatabilirisiniz şampuan içinde 1-2 sefer kullanımda insan şampuanı sorun çıkarmaz ama fazla kullanımda mantar yapma riski var bu yüzden köpek Şampuanı alın veya kükürtlü sabun da is görür hem tüy gelişimi artar hem de mantar olma riski azalır

guineapigela

Kopek sampuani kullan

guineapigela

Ztn kopekler cok sik yikanmaz yilda 2 veya 3 kere fln

BalliBadem

Yıkarken durularken beyaz sirkeli su kullanabilirsin ben kedimi her hafta beyaz sirkeli suyla siliyorum yusyumuşak ve parlak tüyleri oluyor internette köpeğini yıkarken kullananlar var

Shaco

deneyebilirim köpeğim kısa tüylü ama