Antibiyotik İğne Sonrası

senakharman

Kedime 3 gün antibiyotik iğne tedavisi uygulandı. Bugün arka bacağında ara ara kramp girer gibi bir ağrı oluyor. Miyavlıyor canı yanıyor ama sonra geçiyor. Sürekli devam eden bir durum değil. Gün içinde 2 defa oldu. Benzer bir durum yaşayan var mı?

3 CEVAP

Gozdetemizel

Elinizle bir yoklayin aşi yeri sismis cani aciyo olabilir.musade ederse hafif hafif ovun belki rahatlatir.gecmis olsn cok

senakharman

Dediğiniz gibi yapıyorum zaten bastırdığımda canı yanıyor rahatsız oluyor. Daha kötü bir şey olup olmadığından endişeleniyorum. Kedim konusunda çok hassasım en ufak şeyde çok üzülüyorum :(

GammaLamina

Çok normal. Biraz yakıyor o iğneler. Geçecektir ağrısı ertesi güne