Kedimin Dişi Kırıldı

Hasaru

Arkadaşlar her zamanki gibi elimi kolumu ısırarak oynuyordu. Hatta normalden daha yavaş ısırıyordu ama sonra elimde kan gördüm.
Yine ısırıp kanatmış diye kanı sildim baktım yara falan yok elimde.
Sonra kedimi kontrol ettim tüylerinin arasında kırılan dişini gördüm kırıldığı yerde kan vardı.
Alt sivri dişi

5 CEVAP

Hasaru

Ne yapmalıyım? Of of çok korkuyorum çok üzülüyorum canım sushi'm

berkanyyy

Dişi yarıdan mı kırılmıştı yoksa diş komple mi düşmüştü?

berkanyyy

Ve kediniz yetişkin mi? Kaç aylik/yillik?

Hasaru

6 aylık ve kökten. Daha sonra veterinere sordum. Diş dökmüş

Gozdetemizel

Korkmayin ya o dis degistiriyodur.7 aylikta fln tum disler degismis oluyomus.oyle kol isirmakla kirilmaz kedi disi kolay kolay