Los Canis Mama İyi Mi?

Arkadaşlar los canis bomber energy ve Hunter energy kullanmayı düşünüyorum sizce mamalar nasıl?

8 CEVAP

Protein miktarı çok az görünüyor. Köpeğinizin cinsi nedir?

ND mamayı öneririm. Onda protein miktarı hayli yüksek. İçeriği de hayli zengin.
Bu sitede var bakın, linkini de göndereyim: https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/nd-bal-kabakli-kuzulu-ve-yaban-mersinli-orta-ve-buyuk-irk-tahilsiz-yavru-kopek-mamasi-25kg.html

Los canisin numunesini sipariş edin mamaci diye bir site var ordan numune yapabilirsiniz

Ancak proteinin %100ü hayvansal protein genellikle diğer mamalarda proteinin 3 de 2si bitkisel oluyor yani diyelim kı mamanın %60ı protein ise sadece %20si hayvansal %40ı ise bitkisel oluyor ve bitkisel protein de hayvanın gelişimine neredeyse hiç katkıda bulunmuyor. Köpeğimin cinsi bandog.

%35 protein düşük mu de?

Teşekkürler ikinizede

Bunun fiyatı beni aşar ayrıca protein orani aynı önerebileceğiniz daha ucuz bir mama var mı?

GNCL