Kedide Tuvalet Sorunu! Acil

ilknrdaisy

Kedim çişini eşyalarımın üzerine yapıyor bunun sebebi ne olabilir ve onu bundan nasıl vazgeçirtebilirim ?

6 CEVAP

latte12

aynısını bende yaşadım önce ayakkabıma sonra halıma sonra banyoma yaptı en sonunda çişini bir peçeteyle ordan alıp kum kabına koydum kediyide kaba oturttum kokladı kokladı tuvaleti gelincede oraya yapıyor artık

ilknrdaisy

Benim ki kumuna yapmasi gerektigini biliyor kumuna yapiyor ama arada bir esyalarima yapiyor anlamiyorum...

mikrop

kum u onu rahatsız edıcek bir yerde olabilir. yada genelde evde baskası varken oraya ulasması zorken baska yere yapabılıyorlar. aynı sorunu eskı kedımde bende yasamıstım.

BENU

AYNISINI BENDE YASADIM BIRDE SANA BAKARAK YAPAR YA EVDE YANI O KUMA KENDI KUMUNA BASKA BIR KEDININ KOKUSU SINMIS OLABILIR EVDE BASKA KEDI VARSA

AllyNewt

kedinize anksiyete problemi olan bir şey yaptıysanız bunun için size ait olan eşyalara veya yatağa yapar.

AllyNewt

olacak olan*