Kedimi Kısırlaştırdım Hangi Mamayı Kullanayim

Serapclbyrm

11 aylık erkek kedimi bugün kısırlaştırdım. Hills yavru mamasını kullanıyordum fakat kısırlaştırılmıs kedi mamasında hangisi daha iyi olur. Lütfen bilgisi olan paylaşsın...

18 CEVAP

minnoskoss_123

@Gozdetemizel işte kısırlaştırılmış mama derken kısırlaştırılmış kedi ve köpeklerin kullandıklarından bahsediyorum. Ben kullanmadığım için hangisi bilmiyorum:p

Brewsly

Ben de 8 aylıkken erkek kedimi kısırlaştırdım ve direk matisse somonlu kısır kedi maması a geçtim. Brit tavuk yavru mamasından gelişimi açısından sıkıntı yaratır mı fakat hem yaz geldi tavuk az çok bacak tüyünü döktü alerjiye yordum bunu. Balık daha iyi olur hem de kısırlaştı. 4 kg kedim

Gozdetemizel

Valla bu mama icin 10 gun sabahlara kdr arastirma yaptim.simdi bi de kisir mamasi arastiramicam.degerleri dengeli oldugu icin orijen ve acana kisir mamasi uretmiyor.kisir mamalarla da degerleri karsilastirdim pek fark yok.ztn daha yavru almasi gereken kalsiyum vs var.kilolu bi kedi degildi hicbi zaman anneside uzun ince ve ciliz.vucut tipi boyle sanirim.oyuzden cok kafaya takmiyorum