Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Kedimi kısırlaştırdım hangi mamayı kullanayim

Serapclbyrm
Serapclbyrm

846 Puan

11 aylık erkek kedimi bugün kısırlaştırdım. Hills yavru mamasını kullanıyordum fakat kısırlaştırılmıs kedi mamasında hangisi daha iyi olur. Lütfen bilgisi olan paylaşsın...


18 CEVAP

pyesil
pyesil

34

Brit Care Missy Sterilised mamayı tavsiye ederim, kısırlaştırılmış kediler için uygun içerikte,genelde ameliyattan sonra kilo problemleri meydana geliyo bunu da dengeleyen bi mama


Kedizeytinvepeynir
Kedizeytinvepeynir

115440

Nd, matisse, brit care, sanabelle, wildfield, naturea, golosi gibi mamaların kısır kediler için olanını kullanabilirsiniz. Hills güzel bir seçim olmamış, değiştirmelisiniz.


onurtemiz
onurtemiz

13734

Direk geçmeyin henüz gelişmeye devam ediyor içeriğinde kalsiyum, vitamin ve benzeri içerikleri yani gelişimi destekleyici mamalar kullanmaya devam edin bir süre sonra geçersiniz. En azından Eylül-Ekim arası geçin diyorum


Gozdetemizel
Gozdetemizel

12437

Benimki de 10 aylik ben gecmedim,gecmeyecegim de


minnoskoss_123
minnoskoss_123

126401

Bence de öyle hemen değiştirmeyin mamasını. Biraz bekleyin. Daha sonra ona N&D, Matisse mamalardan kullanabilirsiniz. Orijen ve Acana'nın kısırkaltırılmış mamasını kullanan bazı insanlar kedilerinde böbrek rahatsızlıkları gördüklerini söylemişler. Ne kadar doğru bilmiyorum ama riske girmeye gerek yok bence.


Gozdetemizel
Gozdetemizel

12437

Orijen ve acananin kisir mamasi yok ki


toffy_the_cat
toffy_the_cat

13730

Tüm yaşam evreleri için olanı diyor sanırım


Serapclbyrm
Serapclbyrm

846

Veterinerimiz Royal canin proplan ve HD diye söyledi. HD yi hiç duymadım daha önce. En azından sizlere danışmak istedim.


Serapclbyrm
Serapclbyrm

846

Ayrıca Hills de para olarak uygun bir mama değil. Veteriner iyi dediği için aldım. Yani parasinda değilim zaten hiçbir para miktarı ondan değerli değil. Sadece çok bilgim yok. O yüzden en iyisi neyse imkanım dahilinde onu yapmak istiyorum.


Deliladilan
Deliladilan

4368

ben de erkek kedimi kısırlaştırdım henüz 1 hafta olmadı. mama değişikliği mecburi mi bilmiyorum eğer öyleyleyse kokusu fazla ağır olmayan bir mama tavsiyesi alacağım sizden. ND kuzulu düşük tahıllı kullanıyorum şu an fakat bildiğiniz gibi ağır kokuyor. matisse nasıl? kullananlar varsa bilgi alabilir miyim?


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 234 Görüntüleme
  • 18 Cevap
  • 3 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 15005 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR