Köpeğimin Kulağında Yara Var

Köpeğimiz husky mecburiyetten bir tanıdığın yerine bırakmak zorunda kaldık. 2 gün önce yanına gittiğimiz zaman böyle bir yara yoktu bu gün gittiğimizde böyleydi ve kulağına dokundurmuyordy bilen arkadaşlar aşılı ve parazitleri tam bu bir köpek ısırığımı yoksa bir hastalıkmı

3 CEVAP

Ayse_naz_G

Buradan teşhis koyamayız lütfen veterinere gösterin gerçekten buradan hımmm bu mantar veya parazit diyemeyiz yazılan cevaplar kafanızı karıştırmasın direk en bilene gösterin ben birkere yaptım o hatayı mantar dediler çok farklı bir hastalık çıktı.

@Ayse_naz_G haklı bi veterinere götürün köpek resimde gözükmüyor ama köpek ısırığı olsa kulak delinir yüzeysel ve geniş bir yara olmaz.

Şimdi veterinere gidiyoruz buraya da yazacam ne olduğunu