Köpekler Kaç Aylıkken Kısırlaştırılır?

Lütfen acill sağlık için

6 CEVAP

Neden kısırlaştırçaksın?

Anonymus552223

1 yaşindan sonra kisirlastirin. Ama cok mu acil sizin ki? Evde disi kedi oldugu icin kilosu da iyi oldugu icin annemlerin erkek kedisini 8 aylik falan kisirlastirmistik. Suan gayet iri buyumesini tamamladi aslan gibi

Anonymus552223

Ha kopek demissiniz, muhtemelen o da aynidir, gelisimini tamamlayinca kisirlastirmak daha iyi

dilekz

En doğru cevabı veteriner hekiminiz verir. Bu tarz şeyler hayvandan hayvana değişiklik gösterebilir. Genelde sekiz aylıktan sonra kısırlaştırılabiliyor.

7-8 aylıkken eğer bakımlıysa sorun olmaz ama öncesinde aşılarını yaptırın, vitamin desteği önemli bağışıklık düşebiliyor, narkozla

BalliBadem

Genelde 8 aylık civarıdır bizim kızıda 7-8 aylıkken kısırlaştırdık yani daha 1 ay oldu