Kedi Kulak Temizliği

Sevvalkrds

Kedimin kulak temizliğini yapmak istiyorum daha önce deneyen damla kullanan ürün yorumu olan tavsiyeleri olan var mi yorumlarınızı bekliyorum

3 CEVAP

Biopet active’ninkini kullanıyorum. Pamuğa döküp olabildiğince güzelce temizlemeye çalışıyorum kulağını. 3 günde bir falan temizliyorum.(Dışarı çıktığı için çabuk kirleniyor, ev kedilerinin kulaklarını haftada bir temizleseniz yeter)

Sevvalkrds

Memnunmusunuz peki kirlenmeyi geçiktiriyormu

Ne olursa olsun kirleniyor zaten sürekli evin içinde zaman geçirse de tüm gün dışarda oynasa da kirleniyor :). Temizlemezsem çok kaşınıyor.Yani bence kirlenmeyi geciktirmiyor ama güzel temizliyor.