Proplan ? Felicia?

Fablemoon

Anket

Felicia
(14 oy)
ProPlan
(11 oy)
Toplam (25 oy)

Hangisi daha iyi?

11 CEVAP

Zynpkck

İkiside iyi mamalar değil eğer bütceniz varsa nd matisseye bakın derim

Royal canın? Cidden mi sakın royal canine yönelmeye whjskasdan farkı yok adeta

Royal canın en iyi mama mi içeriğe bakmadan sırf kediler sevdiği için filan böyle söylüyorsunuz heralde bi içeriğine bakın sonra konusun makarnadan farkı yok tat var sağlık yok protein oranının yüzde 10 ü bile etten oluşmuyor boş yere para vermeyin o mamaya

Evet royal canin en iyi mama. Ben memnunum kuru mama.

Royal canin çok fazla tahıl içeriyor ama bir türlü bunu anlatamadık. Acana,ND, matisse, naturea, wildfield, brit care, golosi gibi mamalara bakabilirsiniz.

toffy_the_cat

Neden en iyi mama dediği belli.Veterinerinin sponsorluğu.Arkadaşların dedikleri mamalara bak ve mars ve purinadan uzak dur.

Sselin1

N&d ya da matisse alabilirsiniz

Size tavsiyem ikisinde değil en iyisi royal canin. Bütün vitaminler ve proteğinlerde içinde ben çok mutluyum. Hatta royal canin kedi kumu da iyi

Pardon mutluyum yazmışım

Memnunum

Anonymus552223

Çok bilindik, veterinerlerin tavsiye ettigi, rekleminin çok oldugu ve her markette bulunan mamalardan uzak durun. Bunlara verdiginiz para mamanin icerigine degil reklama gidiyor.