Kedisini Dışarı Çıkartmak İsteyenler

Bence bu üründen alıp kedimizi kopegimizi koyabiliriz bi parkta piknikte hem etrafı izler hemde hava alır. Kedilerin tırnakları düzenli kesilirse yirtilacagini düşünmüyorum :) tasmadan sıyrılıp kaçabiliyorlar.

9 CEVAP

Olabilir ama bence tasmayla çıkarmak daha mantıklı.Bunu taşımak sıkıntı olur. Biraz sıkı bir göğüs tasması alınca kaçamıyorlar. Tabi bence kediniz evde doğup büyüdüyse hiç dışarı bilmiyorsa alıştırmayın :). Benimkileri 3 aylıkken sahiplenmiştim evim de bahçeli ve şehir dışında o yüzden kedi kapısı yaptım istedikleri gibi çıkıp geziyorlar bahçede. Çok dikkatli olmama rağmen birini sokak kedilerinden ya da vahşi hayvanlardan biri ısırmış (sansar, gelincik çok oluyor). Veterineremiz de tatildeydi o gelinceye kadar idare edelim demiştik apse patlamış. Yani anlatmaya çalıştığım şey dışarda ne kadar dikkatli olsak da başlarına bir şey gelebiliyor.

Benim kedim dışarı çıkıp geliyor zaten bazı kediler sevebilir bence imkanı olan için güzel bir ürün diye paylaştım :) benim kedim de çok hastalık atlattı suanki aklım olsa hiç sokağa alistirmazdim

Ayse_naz_G

Bizim var,köpekler için iyi değil kemirip yırttıktan sonra kaçmaya çalıştı.kedi için olabilir ama.

pinarcaya

Cok guzelmis. Balkona ciktigimda kedimi de bunun icine koyabilirim:) tesekkurler.

pinarcaya

Hangi site bu?

********** ama türkiyede de vardır belki bu ********** te ucuz oluyo baya ama geç gelebiliyomus 2 hafta 1 ay gibi

pinarcaya

**********ten hic alis veris yapmadim :S

Biz yaptik arkadasimla bir sorun olmadı

Sedanurdrl

**********ten dünya kadar alışveriş yapıyordum ama artık vergi olayı geldi yapamıyorum. Çok güzel ürünler oluyor... biraz geç geliyor ama iyi ürünler çıkıyordu